Psí hotel Pohoda

HOTEL PRO PSY

Hotel pro psy: Jedete neočekávaně na služební cestu? Nestihnete zařídit vašemu pejskovi hlídání? Plánujete dovolenou v zahraničí nebo pobyt na horách, ale nevíce kam s vaším čtyřnohým kamarádem? Tchyně odmítá pohlídat vaše zlobidlo? Chtěli byste, aby si pejsek období vaší dovolené užil neméně zábavně jako vy? Pro vás je tady náš psí hotel.

Kolik vás to bude stát?

Ceny jsou uvedené za každý započatý den.

Základní režim:

350 Kč Pes venku v kotci

400 Kč Pes ve vnitřním kotci

800 Kč - Hlídání pouze přes 1 den (ráno - odpoledne/večer) bez přespání

200 Kč - Kočka - uvnitř v ubikaci Počítáno bez stravy a kočkolitu. Režim - mazlení, zajištění sociálního kontaktu.

150 Kč - Drobní hlodavci (Morče, potkan, pískomil, ...) a zakrslí králíčci, počítáno na jednu ubikaci i s více zvířaty, podestýlka a krmivo vlastní, platíte - krmení, vyklízení ubikace, vytápění, péči o zvířata.

Pobyt psa s příplatkem:
1000 Kč - Speciální režim, nutný 24 hod. dozor ubytování v běžném rodinném prostředí (pes nedokáže být v cizím prostředí sám, ničí věci, vyje, trpí stresem, úzkostí, sebepoškozuje se, páníček si nepřeje jinak ...Pozor od léta 2022 v tomto režimu budeme - v letní sezoně - hlídat i bachycephalická plemena, kterým hrozí přehřátí z horka (zvláště u psů, kteří nejsou zvyklí na určitý režim a vynucují si pozornost), které jsme museli řešit a šlo o život ohrožující stav - mops, fr. buldoček a pod. - Jak se projevuje přehřátí: - odkaz)

500 Kč - Štěňata, staří psi a psi vyžadující větší péči Např. venčení častěji denně. Podávání léků s časovým harmonogramem, například, léky na srdce, eplipepsii, kortikoidy. Kdy je nutné dodržet přesný čas podání, vzhledem například, k riziku záchvatů apod. S takovými pejsky trávíme mnohem více času, nezřídka je máme po celou dobu pobytu u sebe doma, vzhledem ke jejich zdravotnímu stavu.

+ 200 Kč - Psi napadající personál hotelu. Pes musí být zvyklý na náhubek. Používáme vždy náhubky v naší výbavě, přes který se pes nají i napije. Typ Baskerville ultra
500 Kč - Psi trpící strachem z cizích lidí. Pes se snaží vyvléknout z obojku, zmítá se strachy na vodítku, bojí se manipulace od cizího člověka. Pes ihned při příchodu bude opatřen naším bezpečným obojkem a vodítkem popř. náhubkem.
500 Kč - Pes s absencí výchovy (neposlušný, utíká - loví, tahá na vodítku, , agresivní nebo nesnášenliví psi k ostatním psům, pes který si vynucuje pozornost soustavným štěkáním apod.)

1000 Kč - Pes naprosto neovladatelný s obrovskou sílou, hrozící úrazem zaměstnanců. (Zatím jsem měla takové pouze dva, ale stálo to za to. Shodou okolností hnědý a černý labrador. Když vám pes na začátku sezony vyřadí pomocníka ošetřovatele, s úrazem kotníku, na celé léto, jste prostě v haj .... ).

600 Kč - Hlídání pejska s výcvikem
+ 100 Kč - Pes, který výrazně a opakovaně znečišťuje vybavení hotelu (Pokálené a pomočené deky, pelechy, znečištěné stěny ubikací)
+ 50 Kč - Háravá fena


Majitel je oprávněn požadovat, aby mu byl pes vrácen před uplynutím sjednané doby úschovy. V takovém případě je povinen zaplatit odměnu v celé výši, z důvodu rezervace místa ubytování.
Za háravé fenky zaplatíte o 50 Kč navíc, k zajištění mimořádného režimu a zajištění bezpečnosti. (Režim bez společného běhání a her s ostatními pejsky, ale pouze samostatně, věnujeme čas vavíc pro procházky též jen jeden pejsek nebo pouze fenky na vodítku.)

POZOR!!! Oproti jiným hotelům, hlídáme i psy agresivní vůči lidem a dalším psům. Režim a bezpečnostní opatření bude domluveno s majitelem pejska individuálně. Vycházíme ze zkušeností z výcviku a převýchovy takových psů.

Po dohodě můžete využít i výcvik zkušeným cvičitelem (celková cena za den s výcvikem + 200 Kč/den k vybranému režimu). Výcvik má však smysl od ubytování 10 dní a vyše. Výcvik berte tak, ,že pejsek se u nás nebude rozhodně nudit a bude více zaměstnávat možeček :), následně při vyzvednutí můžeme probrat jak dále s pejskem pracovat a co na něj platí.

Máme bohaté zkušenosti se psy se speciálním režimem (věnujeme se převýchově psů s různými problémy), proto můžeme poskytnout co nejméně stresový pobyt i takovému pejskovi. Nezatajujte skutečnosti, můžete se tak vyhnout spoustě nepříjemností se zničením vybavení hotelu a můžeme předejít zbytečnému stresu psa v cizím prostředí.

Krmivo:
Doporučujeme vlastní, na které je pejsek zvyklý. Avšak nabízíme i možnost krmení z vlastních zdrojů.

Granule:
70 Kč/den - velký pes
60 Kč/den - střední pes
40 Kč/den - malý pes

BARF:
Cena dle momentální nabídky a složení krmné směsi.

V ceně ubytování je:

- pronájem ubytovacího zařízení
- úklid a desinfekce ubytovacích prostor, čištění misek, výcvikových pomůcek, přírodní podestýlka ( hobliny Tier Wohl, dřevitá vlna), jednorázové podložky do počtu 1 ks/den
(u nečistotných psů nebo ničitelů budou zničené a pokálené pelechy a deky předány majiteli k vyčištění nebo k poskytnutí finanční náhrady na zakoupení nového vybavení. Bude spravena fotodokumentace.)
- desinfikujeme každý den, psí i kočičí ubikace přípravkem Chirox (netoxický vhodný pro zvířata)
- každý den provádíme ošetření ubikací proti vnějším parazitům. U pejsků - BioKill. U kočiček - Bolfo sprej.
- venčení - nejméně 3x denně, každý pejsek jednotlivě, aby měl dostatek prostoru a klidu na vyvvenčení
- zajištění sociálních kontaktů: aktivity mimo běžné venčení (hry s hlídací tetou, hry s dalšími pejsky, procházky po okolí, výlety), případný výcvik (pokud je ve smlouvě sjednán), psi kteří se snesou a páníček není proti, tak společně, ostatní jednotlivě
- zajištění stálého pitného režimu, příprava a podávání krmení následné čištění pomůcek a uložení krmiv do vhodných nádob
- cestovné (MHD, pohonné hmoty), pokud je prostor při vhodné skladbě povah psů s pejsky jezdíme i v létě na chatu na Hracholusky na koupání apod., můžeme je vzít s sebou i na některý z našich výcvikových víkendů, které absolvujeme se svými psy.
- podávání léků a potravních doplňků bez časového rozvrhu určeného majitelem (kdy není nutné dodržet časový harmonogram), pokud je pejsek užívá a jsou předepsány veterinárním lékařem
- pojištění vašeho psa v době pobytu u nás
- platby pomocníkům

Poslední položky jsou zde uvedené spíše pro zasmání, ale jsou neméně důležité:

- nejvyšší položkou ceny je náš čas, který věnujeme vašim miláčkům, protože oni si jej bezesporu zaslouží, avšak tato položka je nenahraditelná
- prášky, mastičky, ortézy, a laserterapie věčně zlobící ploténky, jelikož 90% pejsků na vodítku brutálně tahá a já už také nejsem nejmladší :D :D :D, zdraví bohužel také jen tak nekoupíte

Krmivo majitel dodá vlastní nebo je možné psy krmit granulkami Nativia Real meat. Tyto granule zkrmujeme i u našich vlastních psů, nehrozí tak, že by nám zůstávaly po expirační době. Krmení barfem bude domluveno individuálně, pokud nepřivezete vlastní, maso bereme čerstvé od lokálního dodavatele s dobrými referencemi. Je tedy nutné Barf objednat předem.

Upozornění: Z důvodu předcházení zdravotním problémům našich svěženců NEPODÁVÁME! léky a potravinové doplnky bez potvrzení od veterinárního lékaře. Taktéž nepodáváme potravu nevhodnou pro živočišný druh Canis lupus f. familiaris. Tedy lidské potraviny, zpravidla uzeniny, salámy, párky... Pribibináčky, tvarohy, vařené kosti apod. ...

Výbava pejska do psího hotelu

Krmivo
Očkovací průkaz
Bezpečný obojek

- krmivo na které je pejsek zvyklý a běžně je podáváte (pokud nevyužijete nabídku krmení u nás)
- Očkovací průkaz (pro případ poranění psem a doložení očkování proti vzteklině) Může být i kopie s číslem čipu a iniciály psa a majitele a kopií listu s očkováním proti vzteklině, souhlasící s číslem čipu.
- bezpečný obojek je ten, ze kterého se pes nevyvlékne, nepřetrhne jej nebo nemůže překousat. Nejvyšší bezpečnost vykazují řetízkové obojky, se správně zvolenou délkou. vhodné jsou kvalitní kožené nebo nylonové obojky s klasickou opaskovou přezkou na dírky. nevhodné jsou "zverimexovéů obojky s plastovými přezkami a všemi přezkami otvírajícími se tahem.


Pejskové u nás mají k dispozici pelíšky, hračky, výcvikové pomůcky, vodítka i bezpečné obojky.
Samozřejmě mu na dobu pobytu můžete dát i vše vlastní. V takovém případě neručíme za zničení, či znečištění výbavy vaším pejskem.
Dostatečně unavený a vyřáděný pejsek, je rád, že se nají z jakékoli misky, ulehne na jakýkoliv pelíšek, na hračku si ani nevzpomene a spokojeně usíná. Toto je cíl v našem psím hotelu. ​

rezervace:

Rezervace výhradně vyplněním dotazníku:

Zamluvit hlídání

Prosím před rezervací si přečtěte všeobecné podmínky: ​


Celé znění VP: Všeobecné podmínky