kam s ním,

Hotel pro psy: Jedete neočekávaně na služební cestu? Nestihnete zařídit vašemu pejskovi hlídání? Plánujete dovolenou v zahraničí nebo pobyt na horách, ale nevíce kam s vaším čtyřnohým kamarádem? Tchyně odmítá pohlídat vaše zlobidlo? Chtěli byste, aby si pejsek období vaší dovolené užil neméně zábavně jako vy? Pro vás je tady náš psí hotel.

Kolik vás to bude stát?

300 Kč - Pes - základní cena
350 Kč - Háravá fena, agresivní nebo nesnášenliví psi
450 Kč - Hlídání pejska s výcvikem
100 Kč - Drobní klodavci (Morče, potkan, pískomil, ...), zakrslí králíčci
150 Kč - Kočičky (pouze zvyklé na psy po individuální domluvě s majitelem), fretka


Uvedené ceny se počítají za každý započatý den.
Za háravé fenky a nesnášenlivé pejsky zaplatíte o 50 Kč navíc, k zajištění mimořádného režimu a zajištění bezpečnosti, jak dané fenky, tak u agresivních psů jejich okolí. (Režim bez společného běhání a her s ostatními pejsky, ale pouze samostatně, věnujeme čas vavíc pro procházky též jen jeden pejsek nebo pouze fenky na vodítku.)

POZOR!!! Oproti jiným hotelům, hlídáme i psy agrasivní vůči lidem a dalším psům. Režim a bezpečnostní opatření bude domluveno s majitelem pejska individuálně. Vycházíme ze zkušeností z výcviku a převýchovy takových psů.

Po dohodě můžete využít i výcvik zkušeným cvičitelem (celková cena za den s výcvikem - 450 Kč).
Pejsci se s námi mohou účastnit skupinových kurzů.

Krmivo:
Doporučujeme vlastní, na které je pejsek zvyklý. Avšak nabízíme i možnost krmení z vlastních zdrojů.

Granule:
Nativia Active Beef & Rice
45 Kč/den - velký pes
30 Kč/den - střední pes
20 Kč/den - malý pes

Yoggies granule, jehněčí + bílá ryba
85 Kč/den - velký pes
75 Kč/den - střední pes
35 Kč/den - malý pes

BARF:
Cena dle momentální nabídky a složení krmné směsi.

V ceně ubytování je:

- pronájem ubytovacího zařízení
- venčení
- aktivity mimo běžné venčení (hry s hlídací tetou, hry s dalšími pejsky, procházky po okolí, výlety), případný výcvik
- úklid a desinfekce ubytovacích prostor, čištění misek, výcvikových pomůcek, pelechů případně přírodní podestýlka(seno, dřevitá vlna) pro nečistotné pejsky a ničitele pelíšků
- zajištění stálého pitného režimu, příprava krmení
- cestovné (MHD, pohonné hmoty), s pejsky jezdíme i v létě na chatu na Hracholusky na koupání apod., můžeme je vzít s sebou i na některý z našich výcvikových víkendů, které absolvujeme se svými psy.
- podávání léků a potravních doplňků, pokud je pejsek užívá

Krmivo majitel dodá vlastní nebo je možné psy krmit granulkami Yoggies nebo Nativia Active. Tyto granule zkrmujeme i u našich vlastních psů, nehrozí tak, že by nám zůstávaly po expirační době. Krmení barfem bude domluveno individuálně, pokud nepřivezete vlastní maso, maso bereme od dodavatele Krmiva Litice.

Výbava pejska do psího hotelu

- krmivo, nna které je pejsek zvyklý (pokud nevyužijete nabídku krmení u nás)
- očkovací průkaz (pro případ poranění psem a doložení očkování proti vzteklině)

Pejskové u nás mají k dispozici pelíšky, hračky, výcvikové pomůcky, vodítka i obojky.
Věřte, že pejskové vůbec nelpí na materiálních věcech, jako je jejich hračka, jejich miska, dokonce ani pelíšek nemusí být vlastní. Dostatečně unavený a vyřáděný pejskek, je rád, že se nají i z cizí misky, ulehne na jakýkoliv pelíček, na hračku si ani nevzpomene a spokojeně usíná. Toto je cíl v našem psím hotelu. Pokud však máte pocit, že by váš pejsek bez těchto věcí pobyt u nás nepřežil, samozřejmě není problém, vzít mu s sebou vše vlastní.
Jen asi úplně neručíme za celistvost, hlavně hraček, a neradi bychom vraceli oblíbeného medvídka bez hlavy, nebo pelíšek, který pejskovi "vybouchl" pod zadkem a zůstalo z něj molitanové sněžení :D a to úplně náhodou, když musel chvíli počkat, než se vyběhají pejskové ostatní. ​

rezervace:

na mejlu : info@vycvikpsu-plzen.cz
nebo přes náš rezervační systém (zde vidíte obsazenost hotelu):

Upozornění

Přesto, že v letních měsících můžeme nabídnout větší kapacitu hotelu, máme na dobu dovolených rezervace až na rok dopředu. Doporučuji zajistit si nezávazně termín hlídání co nejdříve. Rezervaci můžete samozřejmě bez poplatků zrušit (tuto informaci prosím dejte vědět co nejdříve, kvůli blokování místa dalšímu pejskovi).
Pozor:
Týden před termínem hlídání se však již rezervace bere jako závazná a v případě, že se neozvete pro domluvení náležitostí příjmu pejska do hotelu, vám bude účtována poměrná část poplatku za hlídání. Tj. 200 Kč za každý objednnaý den. ​