Psí hotel Pohoda

HOTEL PRO PSY

Hotel pro psy: Jedete neočekávaně na služební cestu? Nestihnete zařídit vašemu pejskovi hlídání? Plánujete dovolenou v zahraničí nebo pobyt na horách, ale nevíce kam s vaším čtyřnohým kamarádem? Tchyně odmítá pohlídat vaše zlobidlo? Chtěli byste, aby si pejsek období vaší dovolené užil neméně zábavně jako vy? Pro vás je tady náš psí hotel.

Kolik vás to bude stát?

300 Kč - Pes - venku v kotci, zateplená bouda, nejméně 3x denně venčení

300 Kč - Pes - uvnitř v ubikaci, nejméně 3x denně venčení, vytápění ubikace

400 Kč - Pes - v běžném rodinném prostředí (volně nebo na noc vlastní místnost - bude domluveno při příjezdu pejska)

500 Kč - speciální režim, nutný 24 hod. dozor (pes nedokáže být v cizím prostředí sám, ničí věci, vyje, trpí stresem, úzkostí, sebepoškozuje se ...)

500 Kč - štěňata a psi vyžadující větší péči či častější venčení než 3x denně

500 Kč - Psi napadající personál hotelu. Pes musí být zvyklý na náhubek. Používáme vždy náhubky v naší výbavě, přes který se pes nají i napije. Typ Baskerville ultra

+ 50 Kč - Háravá fena, agresivní nebo nesnášenliví psi k ostatním psům

+ 50 Kč - Pes, který výrazně a opakovaně znečišťuje vybavení hotelu (Pokálené a pomočené deky, pelechy, znečištěné stěny ubikací)

+ 150 Kč - Hlídání pejska s výcvikem

100 Kč - Drobní klodavci (Morče, potkan, pískomil, ...), zakrslí králíčci

Uvedené ceny se počítají za každý započatý den.
Majitel je oprávněn požadovat, aby mu byl pes vrácen před uplynutím sjednané doby úschovy. V takovém případě je povinen zaplatit odměnu v celé výši, z důvodu rezervace místa ubytování.
Za háravé fenky a nesnášenlivé pejsky zaplatíte o 50 Kč navíc, k zajištění mimořádného režimu a zajištění bezpečnosti, jak dané fenky, tak u agresivních psů jejich okolí. (Režim bez společného běhání a her s ostatními pejsky, ale pouze samostatně, věnujeme čas vavíc pro procházky též jen jeden pejsek nebo pouze fenky na vodítku.)

POZOR!!! Oproti jiným hotelům, hlídáme i psy agresivní vůči lidem a dalším psům. Režim a bezpečnostní opatření bude domluveno s majitelem pejska individuálně. Vycházíme ze zkušeností z výcviku a převýchovy takových psů.

Po dohodě můžete využít i výcvik zkušeným cvičitelem (celková cena za den s výcvikem - 450 Kč).

Máme bohaté zkušenosti se psy se speciálním režimem (věnujeme se převýchově psů s různými problémy), proto můžeme poskytnout co nejméně stresový pobyt i takovému pejskovi. Nezatajujte skutečnosti, můžete se tak vyhnout spoustě nepříjemností se zničením vybavení hotelu a můžeme předejít zbytečnému stresu psa v cizím prostředí.

Krmivo:
Doporučujeme vlastní, na které je pejsek zvyklý. Avšak nabízíme i možnost krmení z vlastních zdrojů.

Granule:
Nativia Active Beef & Rice
45 Kč/den - velký pes
30 Kč/den - střední pes
20 Kč/den - malý pes

Carnilove
60 Kč/den - velký pes
50 Kč/den - střední pes
30 Kč/den - malý pes

BARF:
Cena dle momentální nabídky a složení krmné směsi.

V ceně ubytování je:

- pronájem ubytovacího zařízení
- venčení
- aktivity mimo běžné venčení (hry s hlídací tetou, hry s dalšími pejsky, procházky po okolí, výlety), případný výcvik
- úklid a desinfekce ubytovacích prostor, čištění misek, výcvikových pomůcek, přírodní podestýlka ( hobliny Tier Wohl, dřevitá vlna), jednoráové podložky do počtu 1 ks/den, u nečistotných psů nebo ničitelů budou zničené a pokálené pelechy a deky předány majiteli k vyčištění nebo k poskytnutí finanční náhrady na zakoupení nového vybavení. Bude spravena fotodokumentace.
- zajištění stálého pitného režimu, příprava krmení
- cestovné (MHD, pohonné hmoty), s pejsky jezdíme i v létě na chatu na Hracholusky na koupání apod., můžeme je vzít s sebou i na některý z našich výcvikových víkendů, které absolvujeme se svými psy.
- podávání léků a potravních doplňků, pokud je pejsek užívá
- pojištění

Krmivo majitel dodá vlastní nebo je možné psy krmit granulkami Carnilove nebo Nativia Active. Tyto granule zkrmujeme i u našich vlastních psů, nehrozí tak, že by nám zůstávaly po expirační době. Krmení barfem bude domluveno individuálně, pokud nepřivezete vlastní, maso bereme čerstvé od lokálního dodavatele s dobrými referencemi. Je tedy nutné Barf objednat předem.

Výbava pejska do psího hotelu

Krmivo
Očkovací průkaz
Bezpečný obojek

- krmivo na které je pejsek zvyklý a běžně je podáváte (pokud nevyužijete nabídku krmení u nás)
- Očkovací průkaz (pro případ poranění psem a doložení očkování proti vzteklině) Může být i kopie s číslem čipu a iniciály psa a majitele a kopií listu s očkováním proti vzteklině, souhlasící s číslem čipu.
- bezpečný obojek je ten, ze kterého se pes nevyvlékne, nepřetrhne jej nebo nemůže překousat. Nejvyšší bezpečnost vykazují řetízkové obojky, se správně zvolenou délkou. vhodné jsou kvalitní kožené nebo nylonové obojky s klasickou opaskovou přezkou na dírky. nevhodné jsou "zverimexovéů obojky s plastovými přezkami a všemi přezkami otvírajícími se tahem.


Pejskové u nás mají k dispozici pelíšky, hračky, výcvikové pomůcky, vodítka i bezpečné obojky.
Samozřejmě mu na dobu pobytu můžete dát i vše vlastní. V takovém případě neručíme za zničení, či znečištění výbavy vaším pejskem.
Dostatečně unavený a vyřáděný pejsek, je rád, že se nají z jakékoli misky, ulehne na jakýkoliv pelíšek, na hračku si ani nevzpomene a spokojeně usíná. Toto je cíl v našem psím hotelu. ​

rezervace:

Rezervace výhradně vyplněním dotazníku:

Zamluvit hlídání

Prosím před rezervací si přečtěte všeobecné podmínky: ​


Celé znění VP: Všeobecné podmínky