24 HODIN DENNĚ, 7 DNÍ V TÝDNU, 365 DNÍ V ROCE

Nevíte co všechno je potřeba k zamluvení pobytu pejska? Jak to u nás vypadá? Kde bude váš psí kamarád bydlet? Jak se o něj budeme starat? Tato stránka by měla být vaší odpovědí a průvodcem.

Prohlídky psího hotelu.


Prohlídky hotelu probíhají, po domluvě, ve všední dny a o víkendech v 11:00 hod.

Proč se vám nemůžeme věnovat kdykoliv máte vy čas?

Prosím o pochopení, že v prvé řadě je naše péče vyhrazena ubytovaným pejskům. Je důležité, aby v brzkých ranních hodinách byli všichni co nejdříve vyvenčeni a nakrmení případně podány léky. Probíhá zde také čištění a desinfekce kotců. Poté se osobně věnuji zákazníkům psí školy a výcviku jejich pejsků. Následně v 11hod je právě chvilka času, kdy se mohu věnovat zájemcům o setkání a vyslechnout si povídání o tom, jaký je jejich pejsek vítací, mazlicí, strašně hodný a nemá rád cizí pejsky a páníček to ubytování bude snášet asi hůř než on. (... už teď si dělám legraci, co? :) )

Po prohlídkách hotelu se můžeme konečně dostat na procházky s našimi psími hosty, podle počasí chodíme do parku, k vodě, nebo jen vyběhat na louky. Právě proto, že se málo našich psích hostů snese s ostatními pejsky, bereme jednoho po druhém, což při počtu 10 - 15 psů je práce až do večera, kdy se na hotelu otočíme jen na vystřídání a samozřejmě nemáme to naplánované na minuty. Při menším počtu pejsků, je bereme s sebou třeba i k nám na chatu na Hracholusky, do přírody na procházku, či k vodě, proto i půl dne nemusíme být na hotelu vůbec. Čekat tedy v průběhu dne na několik lidí často i 15 - 30 minut a někdy i více, nám naruší zcela chod hotelu. Někdy zájemce nedorazí vůbec, protože mu do toho "něco vlezlo". Proto máme i určené hodiny na předávání a přebírání pejsků na hotel (při kterých se prohlídkám samozřejmě také nemůžeme věnovat.
Večer je pak opět nutné psy nakrmit a vyčistit kotce, dále probíhá poslední večerní venčení a příp. podávání léků, to už bývá cca kolem 22 hodiny.

Taktéž náš psí hotel nabízí ubytování ve 24hod režimu. Tedy i když byste si domluvili schůzku mimo vyhrazený čas, kdy s možností prohlídky počítám, a majitel si přihlásil pejska právě na tento režim, bohužel se vám nebudu moci věnovat, většinou jsou v tomto režimu hlídání psi staří a nemocní, které nemohu opouštět a chod hotelu zajišťuje kolega sám.

Další důvod, proč nemohu stát na značkách vždy po písknutí je, že se věnuji pro klienty i převýchově psů, jejichž tréninky probíhají v různou denní dobu a v různých situacích.
Toto je náplní mé práce, a služeb, za které si platíte, já se vždy budu snažit co nejvíce věnovat vašim pejskům, tak aby u nás byli spokojení a z pobytu se vraceli veselí a spokojení, tak jako vy z vašich dovolených. To je pro mě odměnou. Nechci sedět 24 hodin na hotelu se psy v zavřených kotcích a popíjet kávu a v kanceláři koukat na filmy a mít čas kdykoliv někdo půjde kolem.

Děkuji vám za pochopení
Vaše vrchní mazliteta
Mirka Přibáňová