24 HODIN DENNĚ, 7 DNÍ V TÝDNU, 365 DNÍ V ROCE

Jedete neočekávaně na služební cestu? Nestihnete zařídit vašemu pejskovi hlídání? Plánujete dovolenou v zahraničí nebo pobyt na horách, ale nevíce kam s vaším čtyřnohým kamarádem? Tchyně odmítá pohlídat vaše zlobidlo? Chtěli byste, aby si pejsek období vaší dovolené užil neméně zábavně jako vy? Pro vás je tady náš psí hotel.

Vyberte si způsob ubytování

Vnitřní kotec.
DENNÍ REŽIM - Venčení každé 2 hodiny na protáhnutí, z toho jedna delší procházka.
Příp. v teplém počasí mezi tím pobyt na delším úvaze na zahradě na proběhnutí. Hlavní využití ubikace je na noční přespání.
PRO KOHO JE VHODNÝ - Jde o pejsky, kteří nejsou zvyklí na celoroční pobyt venku, Nelze je pustit mezi ostatní psy volně. Kteří se např. bojí cizích lidí, kradou jídlo nebo předměty, hrabou díry, nereagují na přivolání, při odloučení štěkají nebo kňučí, vynucují si pozornost a v bytové zástavbě ruší sousedy.
Cena 400 Kč/den. Foto připravujeme


Venkovní kotec.
DENNÍ REŽIM - Nejméně 3x denně venčení, z toho jedna delší procházka.
Příp. v teplém počasí mezi tím pobyt na delším úvaze na zahradě na proběhnutí. Hlavní využití ubikace je na noční přespání.
PRO KOHO JE VHODNÝ - Jde o pejsky, kteří jsou zvyklí na celoroční pobyt venku. Nelze je pustit mezi ostatní psy volně. Kteří se např. bojí cizích lidí, kradou jídlo nebo předměty, hrabou díry, nereagují na přivolání, při odloučení štěkají nebo kňučí, vynucují si pozornost a v bytové zástavbě ruší sousedy.
Cena 350 Kč/den.


Nutný 24 hod dohled osoby.
PRO KOHO JE VHODNÝ - Separační úzkost, ničitel, pes kouše mříže kotce, chce se dostat ze samostatné místnosti, nezvládá zůstat na úvaze, překusuje vodítko apod. Páníček si nepřeje jiný způsob ubytování.
DENNÍ REŽIM - V tomto případě je pejsek neustále pod dohledem hlídací tety, režim je přizpůsobený momentální potřebě pejska. Pejsek je nadstandardně rozmazlován a opečováván :)
Cena 1000 Kč/denŠtěně
Nutnost venčení v noci, častější venčení přes den.
DENNÍ REŽIM - Režim stejný jako v bodu 24 hod dohled osoby. Na noc a střídání při venčení ostatních pejsků umístění ve vhodné ubikaci.
Cena 500 Kč/den.Uvnitř v domácím prostředí - již nenabízíme
Náš mazlík spí jedině v posteli. Náš pejsek je pohodář, nič neničí, nevšímá si vybavení bytu ani věcí či hraček. Nikdy nic nekouše. Nikdy neštěká a neruší tak sousedy. Je schopen zůstat doma sám, když se hlídací teta vzdálí například na nákup.
DENNÍ REŽIM - Pejsek bude mít k dispozici celý mobilheim nebo náš byt včetně ložnice a peřin. Venčení nejméně 3x denně z toho jedna delší procházka.
(Od 2.1.2020 nenabízíme standardně tuto možnost z důvodu ničení vybavení domácnosti - rozkousané dveře, promočená úplně nová sedačka, kterou jsme si pořídili k Vánocům, kálení po kobercích a nábytku v době chvilkové nepřítomnosti hlídací tety při vyzvednutí syna ze školy.)
PRO KOHO JE VHODNÝ - Pro pejsky, kteří nic neničí, pouze absolutně bezproblémoví a vychovaní psi. Psi čistotní s hygienickými návyky.Z bohatých zkušeností mohu říci, že 99% psů tento režim v cizím prostředí nebylo schopno zvládnout! Viz níže: