24 HODIN DENNĚ, 7 DNÍ V TÝDNU, 365 DNÍ V ROCE

Jedete neočekávaně na služební cestu? Nestihnete zařídit vašemu pejskovi hlídání? Plánujete dovolenou v zahraničí nebo pobyt na horách, ale nevíce kam s vaším čtyřnohým kamarádem? Tchyně odmítá pohlídat vaše zlobidlo? Chtěli byste, aby si pejsek období vaší dovolené užil neméně zábavně jako vy? Pro vás je tady náš psí hotel.

Co dát pejskovi s sebou

Krmivo
Přestože můžete využít hotelovou stravu, jak granule, tak barf, doporučuji, aby měl pejsek krmivo svoje vlastní na které je zvyklý. Spousta pejsků má problém při přechodu na jiné krmivo, zvláště při změně prostředí.

Očkovací průkaz
Očkovací průkaz s vyznačením čísla čipu (pro případ poranění psem a doložení očkování proti vzteklině). Shoda čipu bude kontrolována při převzetí pejska na hotel. Opatření zavádíme od 1.1. 2020, z důvodu novely veterinárního zákona č. 302/2017 Sb. o povinném čipování psů.

Bezpečný obojek
Bezpečný obojek je ten, ze kterého se pes nevyvlékne, nepřetrhne jej nebo nemůže překousat. Nejvyšší bezpečnost vykazují řetízkové obojky, se správně zvolenou délkou. vhodné jsou kvalitní kožené nebo nylonové obojky s klasickou opaskovou přezkou na dírky. Nevhodné jsou "zverimexové" obojky s plastovými přezkami a všemi přezkami otvírajícími se tahem.
Bezpečný obojek je zapnutý tzv. "na dva prsty". Tzn. pejska neškrtí, ale ten se nemůže vyvléknout.

Pelíšky (není nutné)
Pejsek může mít pelíšek svůj. Nicméně drtivá většina psů si za pobyt pelíšek slušně znečistí. Divila jsem se jak je to možné, protože většina majiteů v dotazníku neuvádí nic o této zkušenosti. Avšak při předávání špinavého pelíšku odpovídají, to je dobrý, on to doma dělá taky.
Prosím pokud o této skutečnosti víte, a stalo se vám, že pejsek někdy udělal doma loužičku nebo bobeček, je na 100% jisté, že v novém prostředí výrazně napachovaném cizími psy bude ubikaci a vybavení prostě znečišťovat.
Takovým pejskům doporučuji přibalit savé podložky pro štěńátka.
Pokud pejsek znečistí přes noc pelíšek nebo deku která je v majetku hotelu tak, že nebude možné je vyprat, bude toto vybavení předáno majiteli k náhradě.
Ceny vybavení ubikace:
Pelech velký: 400 Kč
Pelech malý: 200 Kč
Deka: 80 Kč

Vodítka a hračky (není nutné)
Vodítko si od vás nevezmeme. Pejska si při předání přepneme na naše vodítka, která mají bezpečné karabiny a hladký povrh kvůli bezpečné manipulaci pro personál hotelu. Dalším důvodem je spousta vodítek, která se dají snadno zaměnit s vodítkem dalších pejsků na hotelu.
Hračku můžete pejskovi dát, pokud máte neochvějný pocit, že je to nutné. Nicméně hračky většinou celý pobyt pejska leží někde v rohu ubikace a psi o ni nejeví jakýkoli zájem.

Pejskové u nás mají k dispozici pelíšky, deky, hračky, výcvikové pomůcky, vodítka i bezpečné obojky.
Samozřejmě mu na dobu pobytu můžete dát i vše vlastní. V takovém případě neručíme za zničení, či znečištění výbavy vaším pejskem.

Dostatečně unavený a vyřáděný pejsek, je rád, že se nají z jakékoli misky, ulehne na jakýkoliv pelíšek. Na svou hračku, která zůstala doma si ani nevzpomene a spokojeně usíná.
Toto je cíl v našem psím hotelu.

Reference

refx

Jméno:

Text
refx

Jméno:

Text
nikdo

Jméno:

Text
refx

Jméno:

Text
refx

Jméno:

Text
nikdo

Jméno:

Text