Průvodce rezervací

Nevíte co všechno je potřeba k zamluvení pobytu pejska? Jak to u nás vypadá? Kde bude váš psí kamarád bydlet? Jak se o něj budeme starat? Tato stránka by měla být vaší odpovědí a průvodcem.

Připraveni? Tak jdeme na to.

Vážení majitelé pejsků. Velice vám děkuji za obrovskou přízeň a důvěru při svěřování vašich psích kamarádů do mé péče. Snažím se, aby si vaši chlupáči pobyt u nás užili stejně příjemně jako vy vaší zaslouženou dovolenou. Proto, že jsem u pejsků téměř neustále, nedostanu se tak často na internet. Moc vás tedy prosím, pokud vám nedojde potvrzení rezervace do dvou dnů, neváhejte mi zavolat a uhánět mě :). VŽDY, prosím den před ubytováním pejska zavolejte a domluvíme přesný čas předání. Budu ráda, když využijete při předání a přebírání pejsků běžné časy, a to 8:00 - 10.00 a 17:00 - 19:00, nicméně se vám budu snažit co nejvíce přizpůsobit. Mějte však na paměti, že musím mít prostor hlavně na venčení pejsků, čištění ubikací, přípravu krmiva a zajišťování bezpečnosti nám svěřených psích hostů. Velice chápu, že byste rádi viděli spoustu fotografií a videí z pobytu pejska, ale bohužel to prostě nestíhám. Upřímně, mám spoustu fotek v mobilu, ale už nezvládám vysedávat u PC a umisťovat je na stránky. Pokud skutečně potřebujete nějaký snímek z dovolené pejska, ráda vám jej poskytnu přes WhatsApp. V tom případě mě kontaktujte na tel 603301286 a upozorněte SMSkou, zprávy z WhatsApp často přehlédnu. Neváhejte si zavolat nebo napsat, jak se pejsek má. Bohužel se omlouvám, ale není v mých silách pravidelně vás sama informovat o jednotlivých pejscích.
Děkuji vám velice za pochopení
Vaše vrchni mazliteta Mirka Přibáňová


Nyní vás bod po bodu provedeme vším, co byste měli vědět před zamluvením rezervace vašeho pejska na psí hotel.


1. Podívejte se, jak to u nás vypadá a vyberte si z možností ubytování. >>> Možnosti ubytování


2. Zjistěte zda je vámi vybraná možnost volna v kalendáři obsazenosti. >>> Kalendář obsazenosti


3. Přečtěte si všeobecné podmínky ubytování. >>> Všeobecné podmínky


4. Zjistěte, co má mít pejsek s sebou >>> Výbava - co s sebou


6. Vyplňte dotazník. >>>zde


Prosím, pokud neobdržíte do dvou dnů odpověď nebo potřebujete hlídání urgentně, zavolejte si na číslo 603 301 286 a ubytování domluvíme.
A je to ;)

A kdybyste řeci jenom jen tak přeskočili všeobecné podmínky, zde máte náhled smlouvy, abyste věděli, co při předání pejska podepisujete:

Náhled smlouvy

Reference

refx

Jméno:

Text
refx

Jméno:

Text
nikdo

Jméno:

Text
refx

Jméno:

Text
refx

Jméno:

Text
nikdo

Jméno:

Text