24 HODIN DENNĚ, 7 DNÍ V TÝDNU, 365 DNÍ V ROCE

Nevíte co všechno je potřeba k zamluvení pobytu pejska? Jak to u nás vypadá? Kde bude váš psí kamarád bydlet? Jak se o něj budeme starat? Tato stránka by měla být vaší odpovědí a průvodcem.

Připraveni? Tak jdeme na to.

Vážení majitelé pejsků. Velice vám děkuji za obrovskou přízeň a důvěru při svěřování vašich psích kamarádů do mé péče. Snažím se, aby si vaši chlupáči pobyt u nás užili stejně příjemně jako vy vaší zaslouženou dovolenou. Proto, že jsem u pejsků téměř neustále, nedostanu se tak často na internet, taktéž co 10 minut odpovídat na otázky, které plně zodpoví tyto stránky je při práci se psy (když třeba zrovna ten váš potřebuje akutně udělat loužičku a těší se ze svého kotce ven, je dosti zdržující. Vím, že vám dotaz po mejlu zabere necelou minutku, ale mě odpověď na vaše tři otázky zabere třeba minut 5 - 10. Když takových mejlů mám každý večer 6, už je to pěkná hrstka zbytečného casu. K tomu pak ještě mejly s dotazy na psí školu, zda se k nám mohou lidi přihlásit na individuální lekci (máme rezervační systém, takže mohou). Vyplněním dotazníku je vaše rezervace přijatá, pokud je to narychlo do druhého dne, neváhejte mi zavolat a uhánět mě :). VŽDY, prosím den před ubytováním pejska zavolejte a domluvíme přesný čas předání. Budu ráda, když využijete při předání a přebírání pejsků běžné časy, a to 9:00 - 11"00 a 17:00 - 18:00, nicméně se vám budu snažit co nejvíce přizpůsobit. Mějte však na paměti, že musím mít prostor hlavně na venčení pejsků, čištění ubikací, přípravu krmiva a zajišťování bezpečnosti nám svěřených psích hostů. Velice chápu, že byste rádi viděli spoustu fotografií a videí z pobytu pejska, ale bohužel to prostě nestíhám. Upřímně, mám spoustu fotek v mobilu, ale už nezvládám vysedávat u PC a umisťovat je na stránky. Pokud skutečně potřebujete nějaký snímek z dovolené pejska, ráda vám jej poskytnu přes WhatsApp. V tom případě mě kontaktujte na tel 603301286 a upozorněte SMSkou, zprávy z WhatsApp často přehlédnu. Neváhejte si zavolat nebo napsat, jak se pejsek má určitě vám informaci ráda poskytnu. Bohužel se omlouvám, ale není v mých silách pravidelně vás sama informovat o jednotlivých pejscích (zvláště v době prázdnin a svátků). Určitě to není o tom, že by mne nezajímala nebo jsem proti komunikaci s vámi v době pejskova pobytu.
Děkuji vám velice za pochopení
Vaše vrchni mazliteta Mirka Přibáňová


VELICE VÁS PROSÍM O POCHOPENÍ, ŽE TYTO WEBOVÉ STRÁNKY JSOU ZPRACOVANÉ TAK, ABY VÁM POSKYTLY VEŠKERÉ INFORMACE

Prosím pročtěte tyto stránky, než zvolíte lelefonní číslo pro tyto dotazy:
- JESTLI HLÍDÁME PSY - ano, jsme psí hotel, takže hlídáme
- JESTLI MŮŽEME POHLÍDAT PSA, KDYŽ UŽ JSME HO HLÍDALI DŘÍVE - ano jsme psí hotel, takže můžeme
- ZDA MÁME VOLNO NA POHLÍDÁNÍ PSA - na to vám odpoví záložka OBSAZENOST
- JAK TO U NÁS VYPADÁ - na to vám odpoví záložka UBYTOVÁNÍ aneb Jak to u nás vypadá
- KOLIK TO STOJÍ - na to vám odpoví záložka CENÍK
- JAK TO U NÁS CHODÍ - na to vám odpoví TATO záložka

Nyní vás bod po bodu provedeme vším, co byste měli vědět před zamluvením rezervace vašeho pejska na psí hotel.


1. Podívejte se, jak to u nás vypadá a vyberte si z možností ubytování. >>> Možnosti ubytování


2. Zjistěte zda je vámi vybraná možnost volna v kalendáři obsazenosti. >>> Kalendář obsazenosti


3. Přečtěte si všeobecné podmínky ubytování. >>> Všeobecné podmínky


4. Zjistěte, co má mít pejsek s sebou >>> Výbava - co s sebou


6. Vyplňte dotazník. >>>zde


Odesláním dotazníku, je vaše rezervace přijatá (kopii dostanete na váš email. Pokud byste nutně potřebovali osobní potvrzení nebo jste na těchto stránkách nenašli vaši požadovanou informaci nebo potřebujete hlídání urgentně, zavolejte si na číslo 603 301 286 a ubytování domluvíme.
A je to ;)

A kdybyste přeci jenom přeskočili všeobecné podmínky, zde máte náhled smlouvy, abyste věděli, co při předání pejska podepisujete:

Náhled smlouvy

Reference

refx

Jméno:

Text
refx

Jméno:

Text
nikdo

Jméno:

Text
refx

Jméno:

Text
refx

Jméno:

Text
nikdo

Jméno:

Text